آخرین اخبار


14:021398/7/17
نفتی‌ها از هیچ کمکی برای خدمت‌رسانی به شهروندان مسجدسلیمانی دریغ نمی‌کنند

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تعصب و اهتمام ویژه‌ای نسبت به رفع مشکلات این شهر دارند و از هیچ کمکی برای خدمت رسانی به شهروندان دریغ نمی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نشست مشترک مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، رئیس و اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری مسجدسلیمان، نحوه تعامل و همکاری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب جهت خدمت رسانی به مردم مسجدسلیمان مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بر خدمت‌رسانی به مردم در چارچوب عمل به مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد و گفت: خدمت رسانی به مناطق پیرامونی را در چارچوب قوانین و مقررات وظیفه خود می دانیم و در سال های اخیر نیز خدمات قابل ملاحظه ای به شهرها و مناطق محیط پیرامونی خود ارائه داده ایم اما به دلیل اینکه برای آنها تبلیغ نمی کنیم بسیاری از مردم از آنها بی اطلاع اند.

احمد محمدی با بیان اینکه فعالیت‌های عام المنفعه باید در حوزه هایی انجام شود که عموم مردم از آن بهره مند شوند، افزود: مسجد سلیمان به لحاظ ظرفیت هایی که دارد می تواند قطب و نماد گردشگری صنعتی باشد و از این منظر موجب آبادانی این شهر گردد.

وی تصریح کرد: همه دستگاه های اجرایی باید به فراخور وظیفه و توانی که دارند نسبت به توسعه و پیشرفت مسجدسلیمان همت کنند.

محمدی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط منطقه، بایستی در چارچوب مقررات، خدمات مناسب به شهر مسجدسلیمان و سایر مناطق شهری، روستایی و عشایری در حوزه تحت سرپرستی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجد سلیمان ارائه شود. گرچه هم اکنون محدودیت های مالی وجود دارد اما ان شاالله چنانچه گشایشی حاصل شود میزان و کیفیت مسئولیت های اجتماعی بهبود خواهد یافت.

2/27751
منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب