دوشنبه 23 تير 1399   04:54:48
14:371399/3/12

تخصیص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار نفتی به غیزانیه

بیش از ۴۲ میلیارد تومان از اعتبارات شرکت ملی نفت ایران در چهار سال اخیر به بخش‌های آبرسانی، عمران، آموزش و زیست‌محیطی غیزانیه اختصاص یافته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بیش از ۲۵ میلیارد تومان از این اعتبار به طرح آبرسانی و حدود ۱۷ میلیارد تومان به دیگر طرح‌ها اختصاص یافته است.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب درباره طرح تأمین آب غیزانیه اعلام کرده است: طرح آبرسانی غیزانیه با اختصاص ۲۵۲ میلیارد ریال اعتبار از سوی این شرکت و شرکت ملی نفت ایران دنبال شده، به نحوی که ۱۳۲ میلیارد ریال به احداث ایستگاه پمپاژ و ۱۲۰ میلیارد ریال به احداث خط لوله جدید آب اختصاص یافته و ۱۱ دستگاه تانکر آب نیز به‌منظور توزیع روزانه ۴۰۰ هزار لیتر آب آشامیدنی اختصاص داده شده است.

بر اساس این گزارش، دیگر پروژه‌های حوزه مسئولیت اجتماعی نفت در غیزانیه نیز مشتمل بر احداث و نوسازی مدارس، احداث مرکز بهداشت، بهسازی راه‌های روستایی، فعالیت‌های زیست‌محیطی و احداث اماکن مذهبی است که برای هرکدام از آنها به ترتیب بالغ بر ۴۵ میلیارد ریال، ۱۶ میلیارد ریال، ۵۳ میلیارد ریال، ۴۵ میلیارد ریال و ۱۰ میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

غیزانیه از توابع کلانشهر اهواز در استان خوزستان، دارای ۸۳ روستا و ۲۵ هزار نفر جمعیت است.

کلمات کليدي
غیزانیه، مسئولیت اجتماعی، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
پیشرفت طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان نرگسی بررسی شد
اختصاص ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار نفتی به مناطق محروم
  • 1399/4/19 پنجشنبه اختصاص ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار نفتی به مناطق محروم
    مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت‌ ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه از سال ۹۲ تاکنون یک هزارو ۹۸۶ پروژه در قالب مسئولیت‌های اجتماعی تعریف شده است، گفت: از این تعداد یک هزار و ۹۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳ هزار میلیارد ریال تکمیل شده و ۸۸۷ پروژه نیز در حال اجرا است.
استفاده حداکثری از لوله‌های ساخت داخل در طرح توسعه ۲۸ مخزن
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید