دوشنبه 23 تير 1399   05:25:33
16:281398/7/7

پژوهشگاه صنعت نفت و بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

پژوهشگاه صنعت نفت و بانک تجارت با هدف بهره‌گیری از خدمات و تسهیلات بانکی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ارائه خدمات و تسهیلات بانکی بر اساس آخرین سیاست‌های پولی و اعتباری بانک مرکزی به پژوهشگاه در قبال تمرکز حساب‌های آنها نزد یکی از شعبات این بانک از موضوع‌های این تفاهم‌نامه است.

جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه گفت: الگوهای جدید تامین مالی برای پژوهشگاه اهمیتی بسزا دارد و با توجه به شرایط کنونی باید همه مدل‌های موجود را بررسی کنیم و به دنبال مدل‌های جدید نیز باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: پژوهشگاه صنعت نفت درصدد است در الگوهای کسب‌وکار خود تغییراتی ایجاد کند، زیرا با روش‌های پیشین و معمول نمی‌توانیم به اهداف تعیین‌شده خود دست یابیم.

توفیقی به همکاری پژوهشگاه و بانک تجارت نیز اشاره کرد و گفت: امیدوارم با کمک بانک تجارت به اهداف جدید پژوهشگاه سریع‌تر دست‌ یابیم و از تجربه‌های کارشناسان این بانک در مدل‌های تامین مالی بهره‌مند شویم، زیرا این موضوع برای مجموعه ما بسیار کلیدی و اساسی است.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با تاکید بر اینکه صنعت نفت کشور باید به فناوری‌های جدید مجهز شود، گفت: هم‌اکنون ارزش اقتصادی چند برابری وضع موجود در صنعت نفت و گاز وجود دارد که می‌توان آنها را فرصت‌های پنهان دانست که با برنامه‌ریزی‌های جامع باید به این موارد دست یافت.

وی در همین راستا تصریح کرد: پژوهشگاه با ارتباطات وسیع خود و منابع انسانی و زیرساخت‌های علمی موجود می‌تواند نیازهای این صنعت عظیم را برآورده سازد، از این رو امیدواریم با امضای این تفاهم‌نامه بتوانیم از مزیت‌های این بانک معتبر برای تحقق اهداف پژوهشگاه استفاده حداکثری را ببریم.

این تفاهم‌نامه در محل بانک تجارت بین جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و رضا دولت‌آبادی، مدیرعامل بانک تجارت امضا شد.

2/24725

منبع: روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت


کلمات کليدي
پژوهشگاه صنعت نفت، بانک تجارت، تفاهمنامه
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
پژوهشگاه صنعت نفت و سازمان حفاظت محیط‌ زیست همکاری می‎کنند
چابک سازی فرآیندهای کاری در دستور کار پژوهشگاه صنعت نفت قرار گرفت
مدل کسب‌ و کار پژوهشگاه صنعت نفت توسعه می‎یابد
  • 1399/2/27 شنبه مدل کسب‌ و کار پژوهشگاه صنعت نفت توسعه می‎یابد
    معاون فناوری و روابط بین‌الملل پژوهشگاه صنعت نفت با بیان اینکه در سال جديد نوآوری در كسب و كار در دستور کار این نهاد قرار گرفته است، گفت: پروژه‌ای در زمینه توسعه مدل کسب‌وکار پژوهشگاه تعریف و مقرر شده است از یک سو، مدل فعلی کسب‌وکار مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و از سوی دیگر مدل بهینه استخراج شود.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید