16:281398/7/7

پژوهشگاه صنعت نفت و بانک تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

پژوهشگاه صنعت نفت و بانک تجارت با هدف بهره‌گیری از خدمات و تسهیلات بانکی، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، ارائه خدمات و تسهیلات بانکی بر اساس آخرین سیاست‌های پولی و اعتباری بانک مرکزی به پژوهشگاه در قبال تمرکز حساب‌های آنها نزد یکی از شعبات این بانک از موضوع‌های این تفاهم‌نامه است.

جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه گفت: الگوهای جدید تامین مالی برای پژوهشگاه اهمیتی بسزا دارد و با توجه به شرایط کنونی باید همه مدل‌های موجود را بررسی کنیم و به دنبال مدل‌های جدید نیز باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: پژوهشگاه صنعت نفت درصدد است در الگوهای کسب‌وکار خود تغییراتی ایجاد کند، زیرا با روش‌های پیشین و معمول نمی‌توانیم به اهداف تعیین‌شده خود دست یابیم.

توفیقی به همکاری پژوهشگاه و بانک تجارت نیز اشاره کرد و گفت: امیدوارم با کمک بانک تجارت به اهداف جدید پژوهشگاه سریع‌تر دست‌ یابیم و از تجربه‌های کارشناسان این بانک در مدل‌های تامین مالی بهره‌مند شویم، زیرا این موضوع برای مجموعه ما بسیار کلیدی و اساسی است.

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت با تاکید بر اینکه صنعت نفت کشور باید به فناوری‌های جدید مجهز شود، گفت: هم‌اکنون ارزش اقتصادی چند برابری وضع موجود در صنعت نفت و گاز وجود دارد که می‌توان آنها را فرصت‌های پنهان دانست که با برنامه‌ریزی‌های جامع باید به این موارد دست یافت.

وی در همین راستا تصریح کرد: پژوهشگاه با ارتباطات وسیع خود و منابع انسانی و زیرساخت‌های علمی موجود می‌تواند نیازهای این صنعت عظیم را برآورده سازد، از این رو امیدواریم با امضای این تفاهم‌نامه بتوانیم از مزیت‌های این بانک معتبر برای تحقق اهداف پژوهشگاه استفاده حداکثری را ببریم.

این تفاهم‌نامه در محل بانک تجارت بین جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت و رضا دولت‌آبادی، مدیرعامل بانک تجارت امضا شد.

2/24725

منبع: روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت


کلمات کليدي
پژوهشگاه صنعت نفت، بانک تجارت، تفاهمنامه
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


پژوهشگاه‌های نفت و استاندارد تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند
ضرورت فعالیت تحقیقاتی مستمر و بلندمدت با استفاده از امکانات و توانمندی پژوهشگاه نفت
امکان بهره‌مندی نفت و گاز پارس از امكانات پژوهشگاه نفت در مسیر تحقق اهداف
  • 1398/8/21 سه‌شنبه امکان بهره‌مندی نفت و گاز پارس از امكانات پژوهشگاه نفت در مسیر تحقق اهداف
    رئیس پژوهشگاه صنعت نفت به جايگاه و امكانات این مرکز اشاره كرد و گفت: اين مجموعه از سرمايه‌هاي انساني، فكري، دانشي، فيزيكي و آزمايشگاهي ارزشمند و منحصر به‌فردي برخوردار است و براي بسياري از سازمان‌ها و نهادي‌هاي مختلف به عنوان مرجع محسوب مي‌شود و شركتي نظير نفت و گاز پارس مي‌تواند از تمامي اين امكانات در راستاي اهداف خود بهره‌مند شود.