10:421398/7/10

احداث 1500 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد استان بوشهر با همکاری صنعت نفت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر اعلام کرد: با همکاری صنعت نفت، هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش این کمیته در استان بوشهر احداث می‎شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد لطفی روز گذشته (سه‌شنبه، نهم مهرماه) در آیین تکریم دانش‌آموزان زیر پوشش کمیته امداد شهرستان عسلویه، کمک‌های اهدایی شرکت‌های منطقه به دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد را شامل لوازم تحریر، کیف و کفش برشمرد که به هزار و ۲۰۰ نفر از دانش‌آموزان زیر پوشش و مددجو اهدا شد.

این مقام مسئول، برپایی دفتر مختص ثبت‌نام کارجویان تحت پوشش کمیته امداد در اداره اشتغال سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس را از دیگر برنامه‌های پیش رو برشمرد که با نگاه ویژه این سازمان اجرا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر در حاشیه این مراسم با اهدای لوح سپاس از تلاش‌های مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس برای کمک به دانش‌آموزان زیر پوشش این کمیته قدردانی کرد.

2/27540

منبع: روابط عمومی منطقه ویژه انرژی پارس


کلمات کليدي
کمیته امداد امام خمینی، سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، مسکن
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


جذب بیش از ۱۴۰۰ نیروی بومی در پروژه‌های پارس جنوبی
  • 1398/7/24 چهارشنبه جذب بیش از ۱۴۰۰ نیروی بومی در پروژه‌های پارس جنوبی
    سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اعلام کرد: طی حدود یک‌سال اخیر و پیرو ابلاغیه وزیر نفت، هزار و ۴۵۸ نفر از نیروهای بومی در پروژه‌های پارس جنوبی مشغول به کار شده‌اند که در این میان، مجموع سهم نیروهای بومی شهرستان‌های جنوب استان شامل عسلویه، جم، کنگان و دیّر بالغ بر ۶۰ درصد بوده است.
تکریم دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد در منطقه ویژه پارس
آمادگی گروه‌های حفاظتی تاسیسات بندری پارس جنوبی ارزیابی شد
  • 1398/7/3 چهارشنبه آمادگی گروه‌های حفاظتی تاسیسات بندری پارس جنوبی ارزیابی شد
    مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در بازدید سرزده از تاسیسات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی پارس جنوبی، با حضور در مجتمع بندری پارس و تاسیسات بندری پتروشیمی و پایانه میعانات گازی عسلویه، آمادگی گروه‌های حفاظتی و امنیتی در منطقه پارس جنوبی را ارزیابی کرد.