چهارشنبه 14 خرداد 1399   20:14:46
18:041398/7/16

سه دوره آموزشی در شرکت نفت خزر برگزار شد

سه دوره آموزشی در شرکت نفت خزر با حضور کارکنان بخش های مختلف این شرکت برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دوره آموزشی آشنایی با قانون برگزاری مناقصات در سطح مديران و کارشناسان مربوط به این حوزه به مدت دو روز به همت مدیریت منابع انسانی شركت نفت خزر برگزار شد.

از مهمترین سرفصل های اصلی این دوره آموزشی می توان به تعریف و فلسفه مناقصه، انواع مختلف ارزیابی ها در مناقصه، وظایف و اختیارات کمیسیون و بررسی روش ها و مراحل مختلف مناقصه اشاره کرد.

همچنین  دوره آموزشی فرهنگ سازمانی به همت مدیریت منابع انسانی شرکت نفت خزر با حضور کارشناسان این شرکت به مدت یک روز برگزار شد.

در دوره آموزشی فرهنگ سازمانی در ابتدا به تعریف فرهنگ، ابعاد و لایه های مختلف آن، ریشه های شکل گیری فرهنگ و اهمیت نقش آن در شکل گیری افکار و رفتار افراد پرداخته شد. سپس فرهنگ سازمانی، نقش آن در جهت دهی به رفتار کارکنان و اهمیت آشنایی با آن برای مدیران و کارکنان و چگونگی شکل گیری فرهنگ سازمانی تشریح شد.

کارگاه آموزشی احیای بیماری های قلبی و ریوی نیز با حضور کارشناسان شرکت نفت خزر به همت امور بانوان این شرکت و با مشارکت کارشناسان پرستاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت برگزار شد.

از مهمترین سرفصل های اصلی این دوره آموزشی می توان به تعریف احیای قلبی ریوی اولیه، تشخیص ایست قلبی، اصول کلی احیا و علائم تجدید حیات اشاره کرد.

دوره های آموزشی دیگری نیز در دستور کار شرکت نفت خزر برای برگزاری قرار دارد.

2/27780

منبع: روابط عمومی شرکت نفت خزر


کلمات کليدي
شرکت نفت خزر
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
گواهینامه‌های استاندارد مدیریتی نفت خزر تمدید می‌شود
عملیات تعمیر و راه اندازی سیستم های حفاری سکوی امیرکبیر انجام شد
بیستم اردیبهشت ماه، سالروز کشف نفت در دریای خزر 
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید