دوشنبه 23 تير 1399   07:07:58
09:241399/3/13
توزيع آب آشاميدني در غيزانيه به 400 هزار ليتر در روز افزایش یافت

با افزايش مجدد سرويس دهي 11 دستگاه تانکر مناطق نفت‌خيز جنوب در منطقه غيزانيه، توزيع آب آشاميدني توسط اين شرکت به 400 هزار ليتر در روز رسيد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به منظور رفع مشکل آب آشاميدنی ساکنان بخش غيزانيه شهرستان اهوازتا زمان تکميل پروژه آبرساني به اين منطقه، 6 تانکر آبرساني در اختيار بخشداري غيزانيه و شرکت آب و فاضلاب روستايي استان قرار داده شده بود که با دستور مديرعامل شرکت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب علاوه بر اضافه کردن 5 دستگاه ديگر، سرويس دهي آنها نيز افزايش يافت تا روزانه 400 هزار ليتر آب آشاميدني در اين بخش توزيع شود.

صنعت نفت همچنين در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي خود، کمک به تأمين بخشي از اعتبار خط انتقال و ايستگاه پمپاژ جديد آب غيزانيه را به ميزان بيش از 25 ميليارد تومان به انجام رسانده است.

بر اساس این گزارش، بیش از ۴۲ میلیارد تومان از اعتبارات شرکت ملی نفت ایران در چهار سال اخیر به بخش‌های آبرسانی، عمران، آموزش و زیست‌محیطی غیزانیه اختصاص یافته است.

 20117/3

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


کلمات کليدي
غیزانیه، آبرسانی، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
پیشرفت طرح نگهداشت و افزایش تولید میدان نرگسی بررسی شد
اختصاص ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار نفتی به مناطق محروم
  • 1399/4/19 پنجشنبه اختصاص ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار نفتی به مناطق محروم
    مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت‌ ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه از سال ۹۲ تاکنون یک هزارو ۹۸۶ پروژه در قالب مسئولیت‌های اجتماعی تعریف شده است، گفت: از این تعداد یک هزار و ۹۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳ هزار میلیارد ریال تکمیل شده و ۸۸۷ پروژه نیز در حال اجرا است.
استفاده حداکثری از لوله‌های ساخت داخل در طرح توسعه ۲۸ مخزن
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید